FİRMALAR

HIZLI ÇİÇEK İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş

2023 yılında hayatına başlayan Hızlı Çiçek, çiçek sektöründeki birçok sorunu özgün yollarla çözerken, tarladan son kullanıcıya ulaşacak bir model ile çalışmaktadır.

İMZA.IO / LYFE DİJİTAL YAZILIM TİCARET A.Ş.

Patentlenebilir teknoloji üreten, teknolojisini kurumsal müşterileri, kendi ve üçüncü taraf girişimler için geliştirdiği ölçeklenebilir platformlar ile ticarileştiren global bir şirketiz. 

MASK TEKNOLOJİ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Mask Teknoloji olarak analiz, development, test ve IT operasyon alanlarında projeler, kaynak istihdamı ve firmalara özel çözümler sağlıyoruz.

MKSOFT BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Kurucu ekibin 20+ yıllık perakende sektörünün yazılım alanında proje ve danışmanlık deneyimi bulunmaktadır. Daha önce uzun yıllar global ve ulusal iki firmanın proje ve danışmanlık iş ortaklığını yapmıştır.

STARTUPHEROES – SH BİLİŞİM TİCARET A.Ş.

2016 yılında hayatına başlayan SH Ticaret A.Ş. müşterilerine uçtan uca çözümler üreterek onların teknolojik dönüşümlerinde onların yanında bulunmaktadır.

TANKX FİNANSAL TEKNOLOJİLER ANONİM ŞİRKETİ

TankX finansal piyasalarda yüksek hızda işlem yapma kabiliyetine sahip piyasa yapıcı ve fiyat bozulmalarını önleyici algoritmalar geliştiren Türkiye merkezli bir teknoloji şirketidir.