FİRMALAR

Aıro Teknoloji Yazılım Ticaret Anonim Şirketi

AIRO, havacılık endüstrisinde, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanarak gelir yönetimi alanında yenilikçi çözümler sunan bir şirkettir. 

Hızlı Çiçek İnternet Hizmetleri A.Ş

2023 yılında hayatına başlayan Hızlı Çiçek, çiçek sektöründeki birçok sorunu özgün yollarla çözerken, tarladan son kullanıcıya ulaşacak bir model ile çalışmaktadır.

İnita Bilişim Ticaret Anonim Şirketi

İnita Bilişim olarak işletmelerin dijital dönüşümünde öncü bir rol üstleniyoruz. Yeni Nesil ERP uygulamaları ile, işletmelerin verimliliğini artırmak ve rekabet avantajı sağlamak için yapay zeka ile bütünleşik çözümler sunuyoruz.

İmza:IO /Lyfe Dijital Yazılım Ticaret A.Ş

Patentlenebilir teknoloji üreten, teknolojisini kurumsal müşterileri, kendi ve üçüncü taraf girişimler için geliştirdiği ölçeklenebilir platformlar ile ticarileştiren global bir şirketiz. 

Pricing Coach Global Yazılım Ticaret A.Ş.

Pricing Coach dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinde dinamik fiyatlandırma uzmanı olarak çalışmış profesyoneller tarafından kurulan Pricing Coach, dinamik fiyatlandırmayı çeşitli sektörlere uygulamak için yapay zeka teknolojileri geliştirmektedir

Mask Teknoloji Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Mask Teknoloji olarak analiz, development, test ve IT operasyon alanlarında projeler, kaynak istihdamı ve firmalara özel çözümler sağlıyoruz.

MKSOFT BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Kurucu ekibin 20+ yıllık perakende sektörünün yazılım alanında proje ve danışmanlık deneyimi bulunmaktadır. Daha önce uzun yıllar global ve ulusal iki firmanın proje ve danışmanlık iş ortaklığını yapmıştır.

Startup Heroes – SH Bilişim Ticaret A.Ş.

2016 yılında hayatına başlayan SH Ticaret A.Ş. müşterilerine uçtan uca çözümler üreterek onların teknolojik dönüşümlerinde onların yanında bulunmaktadır.

Tankx Finansal Teknolojileri A.Ş

TankX finansal piyasalarda yüksek hızda işlem yapma kabiliyetine sahip piyasa yapıcı ve fiyat bozulmalarını önleyici algoritmalar geliştiren Türkiye merkezli bir teknoloji şirketidir.

Tacosoft Bilgisayar ve İnternet Yazılım Donanım Dış Ticaret Ltd. Şti.

Tacosoft, 20 yılı aşkın iş tecrübesiyle üretim,turizm, eğitim,sağlık ve lojistik sektörlerindeki şirketlere hitap eden web tabanlı yazılımlar geliştirmiştir ve sektörlerindeki lider firmalar,kurum ve kuruluşlarla çalışmaktadır. 

Yes Donanım Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi

Yapay zekâ ve veri analitiği teknolojileri ile eğitim alanında yenilikçi çözümler sunan yazılım şirketiyiz.1

Özgür Yazılım Bilişim Eğitim Ticaret A.Ş.

2011 yılından bu yana, özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlar ile Linux tabanlı sistemler üzerine uzmanlaşmış olan şirketimiz

Analythink Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi

2013 yılında kurulan ve yazılım ihracatı alanında ülkemizin önemli markalarından biri olan Prisync, bugün 50’den fazla ülkeden yüzlerce e-ticaret firmasına rakip fiyat takibi ve akıllı fiyatlandırma hizmeti sunmaktadır

Litio Games Yazılım A.Ş.

Litio Games Yazılım A.Ş., bilgisayar, konsol ve mobil cihazlar için uluslararası pazara yönelik dijital oyunlar ve yazılım uygulamaları geliştiren bir teknoloji firmasıdır.

 

Ozsoft Yazılım Ve Danışmanlık Limited Şirketi

OZSOFT kurucu ekibi 15+ yıl Depo Yönetim/Optimizasyon ve Satınalma Yönetimi özelinde yurt içinde ve yurtdışında projeler gerçekleştirmiştir. 

Bıgsafer Dijital Teknoloji Çözümleri A.Ş

Şirketimizin kurucu ekibi yazılım, hukuk branşlarında 30+ yılı aşkın proje ve danışmanlık deneyimine sahiptir. Uzun yıllar global ve ulusal firmalar ile çalışmış, halen sektöründe lider bir çok firmaya proje ve danışmanlık konularında iş ortaklığı yapmaktadır.